SEO - lepší pozice ve vyhledávačích

rust rostlin - ilustrace k Miliweb
“Když už máš webové stránky, tak je škoda, že je neměříš a nevylepšuješ,
aby je vidělo více lidí.
Ukážu ti jednoduchou cestu, jak využít tvůj web na maximum
a nebudu tě zahlcovat cizími termíny, grafy a daty.
Chceš přece, aby lidé četli tvé blogy a koupily tvé produkty?”

SEO-ÓÓÓ - O CO JDE?

Je to vlastně jednoduché.
Jde o to, že například prodáváte legíny a taky zeštíhlující dámské legíny, no a je tu žena, která chce vypadat štíhleji.
Co udělá?
Koukne do Google vyhledávače (někdo do Seznamu, ojediněle do jiných dalších) a zadá např. zeštíhlující legíny cena, nebo barevné zeštíhlující legíny atd. atd.
A vyjede mu nabídka eshopů (nebo možná i jiných zdrojů), které takové zboží nabízejí) na to už si Google dá pozor jaké eshopy tomuto uživateli nabídne. Má k tomu několik hodnotících faktorů, podle kterých webové stránky ukazuje. 

CO POTŘEBUJETE VY?

Prodáváte přece legíny. Takže se potřebujete uživateli zobrazit na první stránce vyhledávače, na další stránky chodí jen málokdo. O to tady jde….

CO PRO TO MŮŽU UDĚLAT?

To je ta správná otázka. 
Máte dvě možnosti:

1.PPC reklama, facebook reklama a jinde reklama – rychlé efektivní řešení. Je to rychle, ale stojí peníze.

2. SEO taky vlastně něco stojí – stojí váš to čas a není to tak rychlé. Ale efekt to má hlavně v dlouhověkosti, prostě si zajistíte dobré skóke u Google vyhledávače a dostáváte se na lepší pozice.

obrazek k Miliweb
Několik SEO faktorů

SEO FAKTORY jsou souhrn vlastností webových stránek, které mohou ovlivnit na jaké pozici se stránka zobrazí ve vyhledávači.

On page - na stránce

Každá stránka by měla obsahovat vaše klíčové slova. V nízvu, description, Altu, obrázku a textu. Dáledůležitá struktura stránky, řazení nadpisů. Favikon.

Obsah

Čitelný a užitečný obsah, který obsahuje klíčová slova a externí a interní prokliky.

Technické řešení webu

Komprese obrázků. Responzivní vzhled pro různá zařízení.SSL certifikát. 

Indexovanost

Povolení indexace – procházení webu. Povolení pro vyhledávače.

Propojení analytických nástrojů

Potřebujeme vědět, co se na našich stránkách děje. Jak se tam chovají uživatelé. Proto doporučuji napojit na webové stránky Google Search Console a Google Analytics.

Off page - mimo stránku

Zpětné odkazy z jiných stránek na vaše stránky je v podstatě něco jako dobrá recenze.

Chcete mít PŘEHLED o svých stránkách a klíčových slovech?

Používejte nejpoužívanější nástroj na SEO v ČR

POTŘEBUJETE POMOCI S VYLADĚNÍM SEO NA VAŠEM WEBU?

obsahuje

obsahuje

služby

správa webu

nastavení

nové rozhraní

obsahuje

obsahuje

"Není mnoho žen v oboru web analytiky a SEO a ještě k tomu věkem blízké mému pokročilému mládí. Proto jsem zajásala, když jsem si na FB našla Mili. Věděla jsem, že se potřebuji měřit návštěvnost svého webu, umět interpretovat data z google analytics a na základě nich přijmout řešení vedoucí ke zlepšení. To vše mi Mili ukázala a je mi skvělou parťačkou na cestě k vyšší návštěvnostimého webu."
"Profesionální přístup k výrobě webových stránek přesně podle mých představ . Velmi rychlá, cenově dostupná a skvělá práce. Můžu jen doporučit."
"Naše dřívější zkušenosti s marketingovými agenturami a lidmi, kteří nám nabízeli optimalizace a vylepšení našich webových stránek nás přesvědčili o tom, že to nemá smysl. Teprve Milada a Miliweb nám ukázali pravý opak a přesvědčili nás, že jednoduchá optimalizace a úpravy webu vedou k zásadnímu zlepšení viditelnosti i celého obrazu naší firmy. Spolupráci s Miladou si od počátku užíváme.“