MÉ SLUŽBY

ZADEJTE PROSÍM HLEDANÝ VÝRAZ

kresba kytiček

TOVRBA WEBOVÝCH STRÁNEK

Webové stránky jsou vaše vizitka, měly by o vás říci autentické informace. Zamyslete se jak by měla tato vaše vizitka vypadat.
Především však myslete na to, že budou vytvořeny pro vaše potenciální zákazníky – měly by se jim tedy líbit a měli by se v nich snadno pohybovat a najít snadno to, co hledáte.

Můžete již stránky mít, jen nejste spokojeni s jejich vzhledem? Upravíme je!

Doporučujeme začít klíčovými slovy, kterými bychom měli zaplnit stránky, aby byly konkurenceschopné ve vyhledávačích. 

Pak je důležitá struktura webu a ta by měla být opravdu zákaznicky přívětivá. Tady je třeba si říct: „pro koho web tvořím – pro sebe nebo pro mého zákazníka?“ 

SEO - OPTIMALIZACE WEBU PRO VYHLEDÁVAČE

To co opravdu potřebujete, je aby se vaše stránky zobrazovaly ve vyhledávačích na co nejvyšších pozicích, nejlépe na první stránce.

To při velké konkurenci úplně vždy nejde zařídit, ale můžete se tam zobrazovat jen na určité KW (klíčová slova). Které nejsou například tak moc hledané. K tomu můžeme využít SEO což je optimalizace vstupních stránek pomocí několika kroků, která vede k pořadí umísťování v SERP (stránka výsledků na konkrétní dotaz zadaný do vyhledávače).

MĚŘÍCÍ NÁSTROJE PRO WEB

Každá webová stránka a hlavně její majitel si přeje, aby ji navštěvovali uživatelé a provedli na nich vámi požadovanou akci.
Mělo by vás zajímat, co uživatelé na vašich stránkách dělají a odkud přichází.
Už jen proto, že jeden z hlavních vyhledávačů Google v tomto smyslu vaše stránky sleduje také a podle toho jak se uživatelům líbí, je hodnotí – dá vám známku. A podle této známky vás zařadí na přední či spodnější místa při vyhledávání.
Nastavíme vám měřící nástroje, propojíme je s webem a naučíme vás jak s nimi pracovat pro vyhodnocení vašich reklamních kroků.

"Není mnoho žen v oboru web analytiky a SEO a ještě k tomu věkem blízké mému pokročilému mládí. Proto jsem zajásala, když jsem si na FB našla Mili. Věděla jsem, že se potřebuji měřit návštěvnost svého webu, umět interpretovat data z google analytics a na základě nich přijmout řešení vedoucí ke zlepšení. To vše mi Mili ukázala a je mi skvělou parťačkou na cestě k vyšší návštěvnostimého webu."
"Profesionální přístup k výrobě webových stránek přesně podle mých představ . Velmi rychlá, cenově dostupná a skvělá práce. Může jen doporučit."
"Naše dřívější zkušenosti s marketingovými agenturami a lidmi, kteří nám nabízeli optimalizace a vylepšení našich webových stránek nás přesvědčili o tom, že to nemá smysl. Teprve Milada a Miliweb nám ukázali pravý opak a přesvědčili nás, že jednoduchá optimalizace a úpravy webu vedou k zásadnímu zlepšení viditelnosti i celého obrazu naší firmy. Spolupráci s Miladou si od počátku užíváme.“