MiliWeb logo

MOJE PRÁCE PRO VÁŠ BUSINESS

CO HLEDÁTE?

WEBOVÉ STRÁNKY

Pokud víte jak budou vaše stránky vypadat, stačí když nám to dokážete vysvětlit a my je pro vás uděláme. 

Můžete již stránky mít, jen nejste spokojeni s jejich vzhledem? Upravíme je!

Doporučujeme začít klíčovými slovy, kterými bychom měli zaplnit stránky, aby byly konkurenceschopné ve vyhledávačích. 

Pak je důležitá struktura webu a ta by měla být opravdu zákaznicky přívětivá. Tady je třeba si říct: „pro koho web tvořím – pro sebe nebo pro mého zákazníka?“ No? jak to máte vy?

 

rawpixel 557123 unsplash

malá analýza klíčových slov

dárek pro vás!

Jako dárek vám zdarma připravíme analýzu klíčových slov pro váš web. Tu vytvoříme pomocí nástroje, který dokáže vyhledat vaši konkurenci a její klíčová slova a také slova, která používají uživatelé při hledání produktu.

Ateliér Skalík

MŮJ HESLOVNÍČEK

a ještě jeden dárek!

A máme pro vás připravený ještě jeden dárek! Taky se vám stává, že nemůžete najít své heslo na to i tamto, jednoduše protože jistou aplikaci používáte jednou za „uherský rok?“ Máme pro vás ještě jeden dárek, HESLOVNÍČEK, kde budou jako první zapsány přístupy k vašemu novému webu! 
HESLOVNÍČEK vám uložíme na váš Google disk, kde si jej můžete aktualizovat a hlavně jej budete mít stále u sebe!

No není to pěkné?

windows C6T6vr1sQI0 unsplash

ARCHITEKTURA WEBU

Pomůžeme vám s architekturou webu. Poradíme co funguje a co ne. A poté vám web podle vašeho rozhodnutí postavíme.

detail

Naučíme vás stránky upravovat

Naučíme vás jak stránky jednoduše spravovat. Stránky by měly být aktualizované, změny cen, informace i váš život :). Nenechte je ztuhnout ve stejné formě příliš dlouho. Strejda Google na to bere zřetel a dělá si o vás obrázek. Proto byste měli na svém webu často aktualizovat obsah a také nástroje jako pluginy a šablony. Nebojte není to těžké!

stock graph

Google analytics

Tento skvělý nástroj od Google je zdarma.
Je schopný vám ukázat spoustu skvělých dat.
Například jak dlouho uživatel strávil na vašem webu času, kam se proklikává, z jakého města je, jaké má zájmy, dívá se na vaše stránky z mobilu nebo počítače, nakupuje na mobilu nebo na počítači?
 To vše mohou být užitečné informace při nastavování reklamních kampaní.

apple devices books business 572056

search console

Další skvělý nástroj od Google, který hlídá kvalitu vašich stránek. Díky SC se můžete dozvědět, zda všechny stránky na vašem webu jsou Googlem indexované (Google je zachytil a ukazuje ve svém vyhledávači, podle jakých vyhledávacích slov se uživatelům vaše stránky zobrazují a další užitečné funkce.

MĚŘÍCÍ NÁSTROJE

Každá webová stránka a hlavně její majitel si přeje, aby ji navštěvovali uživatelé a provedli na nich vámi požadovanou akci.
Mělo by vás zajímat, co uživatelé na vašich stránkách dělají a odkud přichází.
Už jen proto, že jeden z hlavních vyhledávačů Google v tomto smyslu vaše stránky sleduje také a podle toho jak se uživatelům líbí, je hodnotí – dá vám známku. A podle této známky vás zařadí na přední či spodnější místa při vyhledávání.
Nastavíme vám měřící nástroje, propojíme je s webem a naučíme vás jak s nimi pracovat pro vyhodnocení vašich reklamních kroků.

4

GOOGLE TAG MANAGER

Tento nástroj je trochu složitější, zato dokáže spolupracovat s Google Analytics a nastavovat v něm cíle. pokud budete chtít vědět, do kolika procent stránky uživatel sroluje, než stránku opustí -v tom a spoustě dalších měření vám pomůže.

ukazka data google anylytics

automatizace

Po správném nastavení Google Analytics je možné si nastavit pravidelné reporty v podobě barevných grafů a tabulek, které vám přijdou do mailu a vy tak pohodlně můžete kontrolovat vaše cílení na zákazníky. 

facebook 1

business manager

Business Manager nabízí vytvoření reklamy, která ještě stále platí za tu levnější.
Můžete si zde nastavit přesně cílené reklamy na své potencionální zákazníky, tak ošetříte, aby na vaši reklamu neklikali uživatelé, které váš produkt stejně nezajímá, nabízí i jiná další podrobná nastavení. Kromě toho je možné reklamu testovat pomocí sad reklam a posléze nechat běžet tu, která je nejúspěšnější.

reklama na facebooku

Reklama na Facebooku by měla být součástí celé vaší kampaně, která bude obsahovat přípravu variant textů, obrázků, stránky na kterou zákazníky povedete a vytvoření neodolatelné nabídky.


NEVÁHEJTE
A VYZKOUŠEJTE MÉ
SLUŽBY!

Každá práce něco stojí, to je jasné všem. I má práce má cenu – konkrétně 300 Kč na hodinu, aau konkrétních produktů nabízím rozpočet podle potřeb, který zašlu pro domluvě.

DÁRKOVÝ POUKAZ

Kupte svému blízkému web nabo naše další služby od nás! Třeba jej příjemně překvapíte. Proč ne? Vystavíme vám dárkový poukaz.

Webové stránky pro ubytování na Malé morávce vznikly v roce 2022.

Webové stránky pro firmu Tomáš Skalík Ateliér s.r.o. vznikly v roce 2022.

Webové stránky pro projekt Svět vína a kultury Bzenec vznikly v roce 2021.

Webové stránky pro firmu Art Consultancy s.r.o. vznikly v roce 2021.

Webové stránky pro projekt Moje Arteterapie vznikly v roce 2016.

Webové stránky pro projekt Továrna Litultovice 168 vznikly v roce 2021.

Webové stránky pro Spolek pro rodinu vznikly v roce 2015.

Webové stránky pro projekt Návrat k duši vznikly v roce 2012.

KONTAKT

×
×

Košík